Pontverseny

 VersenyzőÖsszesen
1.Hamilton3581821531242512511531052510-182251251182251251251251153124  
2.Vettel294251251481241241832511051532510-18225112415315386124182  
3.Räikkönen2361530-1531820-124861531821531531530-182105124105251153  
4.Bottas22748182182014182105182670-124182105124153124182182105105  
5.Verstappen216860-1050-153291531822510151240-153105182105153182251  
6.Ricciardo1461240-2510-1052511241240-1050-1240-0-86861240-0-  
7.Hülkenberg696786860-0-4867290-861050120-0131100120-8686  
8.Perez57011016012153290120140-67110670141056701611067480-  
9.Magnussen530-1051100138601301386105290116748016018480-0-015  
10.Alonso50105676767480-0-0164848016480-0-670140140-0-  
11.Ocon490121100110-0-86290-86674801386860-29290-011  
12.Sainz45110011291056711048480120-012290114848017110670-  
13.Grosjean310-0130170-0-0150120111240-86110670-015011480-016  
14.Gasly290-1240180120-670110-01101301486290140130-011012110  
15.Leclerc2701301201986110018110110290-0150-0-01129670-0-67  
16.Vandoorne122948013290-0140160120150110110-01501201201601501148  
17.Ericsson90-290160110130110150131100-2901511001501101301211029  
18.Stroll6014014014480110170-0170130120-01701329014015017014012  
19.Hartley00150170201100120190-0140-0-1100110140-0170-01329014  
20.Szirotkin00-0150150-0140160170150140140-016012110019018016013013  

 VersenyzőÖsszesen
1.Mercedes5852233302543252831030433530403743432522  
2.Ferrari53040251930123033253340153325302527183733  
3.Red Bull362200350252727302510121215102618271825  
4.Renault114781010651060810204501148  
5.Haas840101080082228710004400  
6.McLaren62121068400044040060004  
7.Force India47            181403840  
8.Sauber360208101130201026018  
9.Toro Rosso3301201060000182000021  
10.Williams70004000000000300000  
Hírek
f1vilag

Verstappen: Elb*sztam az első hat versenyt…

A Red Bull Forma-1-es csapatának ifjú titánja, Max Verstappen elismerte, csúnyán elrontotta a 2018-as idény első versenyeit, ezért változtatnia kellett egy kicsit hozzáállásán annak érdekében, hogy jobb versenyzővé váljon.

Elolvasom >

WWW.F1VILAG.HU

AFORMA1HÍRPORTÁL