Verstappen vs. Ocon

Dulakodás a bokszban: Verstappen megtalálta Ocont!

Fotó: Red Bull Racing
Egy biztosnak tűnő győzelmet veszített el a Forma-1-es Brazil Nagydíjon Max Verstappen azok után, hogy a lekörözött Esteban Oconnal ütközött össze a versenyen.

Verstappen magabiztosan vezette a versenyt, a 43. körben lekörözte a Force India pilótáját, aki azonban érthetetlen módon visszatámadott, a manőver közben pedig összeütközött a hollanddal.

A Red Bull pilótája így visszacsúszott a második helyre, a versenyt pedig végül Hamilton nyerte meg.

Verstappen a csapatrádión azt mondta, Ocon reménykedjen abban, hogy nem futnak össze a paddockban, a holland azonban a leintés után felkereste versenytársát.

Verstappen kérdőre vonta Ocont, az eset során pedig dulakodás is kialakult a két versenyző között.