Schumiék megőrizték veretlenségüket Budapesten - F1VILÁG.HU

Schumiék megőrizték veretlenségüket Budapesten

A Michael Schumacher vezette pilótaválogatott a szokásokhoz híven a Hungarian All Stars csapatával találkozott az Albert Stadion több mint tízezer nézője előtt és izgalmas mérkőzésen végül döntetlennel zárt.

A találkozó előtt Michael Schumacher helikopterrel érkezett az Albert Stadionba, a kilátogató nézők pedig gyakorlatilag minden megmozdulásánál éltették a hétszeres világbajnokot.

A meccset a pilóták kezdték jobban, hiszen Giancarlo Fisichella – aki egyébként 2.5-ös átlagával a pilótaválogatott gólkirálya – már a nyolcadik percben a kapuba talált.

A mérkőzés félidejében a Nazionale di Piloti vezetett 2-1-re, és a találkozó vége előtt nem sokkal is előnyben voltak Schumacherék, hiszen a hajrában 6-4 volt az állás. Végül azonban a Hungarian All Stars együttesének sikerült egyenlíteni, így 6-6-os döntetlennel zárult a találkozó.

A pilótaválogatott tehát megőrizte veretlenségét Magyarországon, azonban immáron zsinórban harmadik meccsüket nem tudták megnyerni, hiszen Olaszországban 4-6, míg Németországban 6-8 arányban kikaptak.

A mérkőzésen a pepsifoci.hu által indított nyereményjátékon wasabi néven regisztráló győztes is pályára lépett és szerzett egy szép gólt. A gála bevételét idén a Tűzoltó utcai Gyermekklinika alapítványa kapta meg.