Pontverseny

 VersenyzőPontszám
1.L. Hamilton16218252518262525
2.V. Bottas13326181825181513
3.S. Vettel10012101515121818
4M. Verstappen8815121212151210
5.C. Leclerc721016101110015
6.P. Gasly3604908114
7.C. Sainz180006480
8.D. Ricciardo160060028
9.K. Magnussen148000600
10.S. Perez130148000
11.K. Räikkönen134621000
12.L. Norris120804000
13.N. Hülkenberg126000006
14.D. Kvyat101000261
15.A. Albon70210040
16.L. Stroll62002002
17.R. Grosjean20000110
18.A. Giovinazzi00000000
19.G. Russell00000000
20.R. Kubica00000000
 CsapatPontszám
1.Mercedes29544434343444038
2.Ferrari17222262526221833
3.Red Bull12415162112232314
4.McLaren3008010480
5.Renault2860600214
6.Racing Point1921410002
7.Toro Rosso1712102101
8.Haas168000710
9.Alfa Romeo134621000
10.Williams00000000
Hírek
f1vilag

Így próbálhatja visszaszerezni kanadai győzelmét a Ferrari

A Ferrari Forma-1-es csapata hétfőn hivatalosan is megerősítette, arra kérte a Nemzetközi Automobil Szövetséget (FIA), vizsgálja felül Sebastian Vettel montreali büntetését. Ha a Ferrarinak elég erős bizonyítékai vannak, változhat a Kanadai Nagydíj végeredménye – de vajon mivel érvelhetnek az olaszok?

Elolvasom >

WWW.F1VILAG.HU

AFORMA1HÍRPORTÁL

Kövess minket a Facebookon is!

Kövess minket a Facebookon is!