Friss hírek

Ricciardo: A biztonsági autó közbeszólt a futamon

Daniel Ricciardo úgy érzi, a két biztonsági autós periódus miatt nem tudott harcba szállni Sebastian Vettellel a győzelemért a vasárnapi Szingapúri Nagydíjon.


Daniel Ricciardo úgy érzi, a két biztonsági autós periódus miatt nem tudott harcba szállni Sebastian Vettellel a győzelemért a vasárnapi Szingapúri Nagydíjon.

A Red Bull versenyzője második lett az éjszakai versenyen, végig a futamot megnyerő Vettel mögött autózott.

Hirdetés
 

Ricciardo abban bízott, tovább életben tudja tartani a Pirelli abroncsait, míg korábbi csapattársa, ám a kétszer is beküldött biztonsági autó keresztülhúzta a számításaikat.

„Azt hiszem, a biztonsági autó alapvetően meghatározta a mai versenyt” – mondta az ifjú versenyző.

„Nem azt mondom, hogy garancia volt a sikerünkre, de az első etapban nagyon erősek voltunk. Ahogy pörögtek lefelé a körök, úgy keltünk életre, egy kicsit jobban támaszkodhattam a gumikra, és láttam, hogy a kezemre játszanak.”

„Amikor láttam, hogy bejön a biztonsági autó, eléggé frusztrált voltam, de tudtam, hogy lesz még egy kiállás – szóval lesz még egy esély arra, hogy megismételjük ezt a procedúrát.”

„De aztán újra beküldték a biztonsági autót. Szóval ennyi volt – megpróbáltuk, amit lehetett.”

Görgess tovább, a reklám után folytatjuk!

A legfrissebbek

Ricciardo: A biztonsági autó közbeszólt a futamon
Leclerc szerint a Ferrarinak „mindenben” javulnia kell
Russell tárgyalást kezdeményez az FIA-val a büntetések miatt
Wolff: A Red Bull van annyira domináns, mint a Mercedes 2014-ben
Hamilton: Ez a Red Bull a leggyorsabb autó, amit valaha láttam

Kövess minket a Facebookon is!

Kövess minket a Facebookon is!