Riportfilm: Ilyen volt Hamilton első tesztnapja a Ferrarinál! - F1VILÁG.HU

Riportfilm: Ilyen volt Hamilton első tesztnapja a Ferrarinál!

HIRDETÉS
Megejtette első tesztnapját a Ferrari versenyzőjeként a Forma-1 hétszeres világbajnoka, Lewis Hamilton. A brit versenyző Fioranóban körözhetett a csapat korábbi autójával.
Lewis Hamilton testing the Ferrari F1SF 75 on the Fiorano circuit, at Maranello, Italy, on January 22nd, 2025 - Photo Fabrizio Boldoni / DPPI
HIRDETÉS

Hamiltont és a Ferrarit hűvös, ködös idő fogadta a maranellói gyár szomszédságában elterülő tesztpályán, ez azonban nem akadályozta őket abban, hogy teljesítsék az idei szezon első tesztprogramját: Hamilton a csapat 2023-as versenyautójával gurult pályára, és mintegy 30 kört tett meg a hol vizes, hol száraz aszfalton.

Norris: Hamilton helyében én is átszerződtem volna a Ferrarihoz

Az eseményről készült kisfilmben különleges felvételeket mutatunk Hamilton első ferraris szerepléséről!

Görgess tovább, a reklám után folytatjuk!

A legfrissebbek

Kövess minket a Facebookon is!

Kövess minket a Facebookon is!