Friss hírek

Sainz rendben van horrorbukása után

Carlos Sainz hatalmas balesetet szenvedett az Orosz Nagydíj harmadik szabadedzésén, amit piros zászlóval le is intettek.


Carlos Sainz hatalmas balesetet szenvedett az Orosz Nagydíj harmadik szabadedzésén, amit piros zászlóval le is intettek.

A baleset 20 perccel a tréning tervezett vége előtt történt a 13. kanyarban.

Hirdetés
 

A Toro Rosso spanyol pilótájának autója hirtelen kitört balra, elkapta a betonfalat oldalról, leszakadt a bal első kereke, és irányíthatatlanul, szinte fékezés nélkül a technikai korlátba csapódott, szinte teljesen eltemetve a versenyautót.

Sainz állapota egyelőre nem ismert, annyi látszott a visszajátszáson, hogy hordágyon szállították el a helyszínről, azonban hüvelykujjával jelezte, hogy rendben van.

Amint vannak hírek Sainz állapotáról, azonnal jelentkezünk…

Görgess tovább, a reklám után folytatjuk!

A legfrissebbek

Exkluzív F1-es videók!

Imádod a Forma-1-et? Megnézel mindent, ami kedvenc sportágadról szól? Akkor ne maradj le YouTube-csatornánk újdonságairól sem!

Kövess minket a Facebookon is!

Kövess minket a Facebookon is!