Friss hírek

Így töltik a nyári pihenőt az F1-es versenyzők

Nyári szünetüket töltik ezekben a hetekben a Forma-1-es versenyzők, élményeikről pedig természetesen alkalmanként beszámolnak közösségi oldalainkon.

Úgy gondoltuk, egy csokorba gyűjtjük, merre is járnak mostanában az F1-es pilóták, mielőtt jövő héten Belgium felé veszik az útirányt!

Lewis Hamilton:

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Summer jam @fencer #hypeman

Lewis Hamilton (@lewishamilton) által megosztott bejegyzés,

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Can’t wait to get back to work. Sending everyone positive energy and love. Happy Sunday🙏🏾

Lewis Hamilton (@lewishamilton) által megosztott bejegyzés,

Valtteri Bottas:

Charles Leclerc:

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

We already have the cover of our rap album

CHARLES LECLERC (@charles_leclerc) által megosztott bejegyzés,

Max Verstappen:

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Exploring 🇺🇸 and loving it. Summer break is 👌🏻

Max Verstappen (@maxverstappen1) által megosztott bejegyzés,

Daniel Ricciardo:

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

My nephew took me to Disneyland.

Daniel Ricciardo (@danielricciardo) által megosztott bejegyzés,

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Dean and I adopted Martin. He is now Australian… well g’day mate!

Daniel Ricciardo (@danielricciardo) által megosztott bejegyzés,

Nico Hülkenberg:

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

captain hulk is underway! 🤠🌊⚓️ #boattrip #vitaminsea #summerbreak

Nico Hülkenberg (@hulkhulkenberg) által megosztott bejegyzés,

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Keine Termine und leicht einen Sitzen 😎😁✌🏼….#haraldjuhnke

Nico Hülkenberg (@hulkhulkenberg) által megosztott bejegyzés,

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Happy Birthday big cheese! 🥳😎🤘🏼

Nico Hülkenberg (@hulkhulkenberg) által megosztott bejegyzés,

Carlos Sainz:

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Vintage soul #riva

Carlos Sainz (@carlossainz55) által megosztott bejegyzés,

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Lil Chili ft. Chiquiliquatre in da house!

Carlos Sainz (@carlossainz55) által megosztott bejegyzés,

Lando Norris:

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

I am the captain now 🎣

Lando Norris (@landonorris) által megosztott bejegyzés,

Daniil Kvyat:

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Pushing different kind of wheels this weekend 🍼

Daniil Kvyat (@danydk1) által megosztott bejegyzés,

Romain Grosjean:

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Kitesurf 💯❤️👌

Romain Grosjean (@grosjeanromain) által megosztott bejegyzés,

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

💯💯💯 What do you guys like to do in vacation? @trekbikes @sramroad #r8g #keepfit

Romain Grosjean (@grosjeanromain) által megosztott bejegyzés,

Kevin Magnussen:

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

💍

Kevin Magnussen (@kevinmagnussen) által megosztott bejegyzés,

Kimi Räikkönen:

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Italia – Mia seconda Casa

Kimi Räikkönen (@kimimatiasraikkonen) által megosztott bejegyzés,

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

ACEMAN BEGINS.

Kimi Räikkönen (@kimimatiasraikkonen) által megosztott bejegyzés,

Antonio Giovinazzi:

George Russell:

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Let the holidays begin 😎🇬🇷

George Russell (@georgerussell63) által megosztott bejegyzés,

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Morning 🧘‍♂️

George Russell (@georgerussell63) által megosztott bejegyzés,

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Seeya later Santorini, next stop Mykonos 🙌🇬🇷

George Russell (@georgerussell63) által megosztott bejegyzés,

Görgess tovább, a reklám után folytatjuk!

További cikkek

Így töltik a nyári pihenőt az F1-es versenyzők
Vettel ismét bizonyította, mennyire jó arc: Lánykérés tanúja volt a Ringen!
A környezettudatos Vettel szemetet szedett a silverstone-i lelátókon
Különleges verseny: Verstappen egy vadászgép és egy emeletes busz ellen is csatázott!
Íme az F1-es reakciók Olaszország eb-győzelmére

Kövess minket a Facebookon is!

Kövess minket a Facebookon is!