Pontverseny

 VersenyzőPontszám
1.L. Hamilton284182525182625252510262251816
2.V. Bottas22126181825181513181518041518
3.M. Verstappen18515121212151210122610261904
4.C. Leclerc18210161011100151518150122525
5.S. Vettel16912101515121818111201815130
6.P. Gasly650490811416120820
7.C. Sainz580006480848101000
8.D. Ricciardo34006002800600012
9.A. Albon34021004000081108
10.D. Kvyat33100026100215060
11.N. Hülkenberg31600000640100410
12.K. Räikkönen3146210006240600
13.S. Perez2701480000000086
14.L. Norris2508040002800201
15.L. Stroll19200200200012010
16.K. Magnussen1880006000004000
17.R. Grosjean800001100006000
18.A. Giovinazzi300000000100002
19.R. Kubica100000000001000
20.G. Russell000000000000000
 CsapatPontszám
1.Mercedes505444343434440384325442293334
2.Ferrari3512226252622183326301518273825
3.Red Bull2661516211223231413322226271012
4.McLaren830801048010128101201
6.Renault656060021440700422
5.Toro Rosso511210210100223180
7.Racing Point462141000200012096
8.Alfa Romeo3446210006340602
9.Haas26800071000010000
10.Williams100000000001000
Hírek
Berta Kitti

Beleláttunk a Ferrari szívébe: vérvétel és drogteszt a pálya mellett

A drogteszt hozzátartozik a sportolók életéhez, és azon sem lepődnek meg, ha vérvételt kérnek tőlük. És van, hogy egy általános vérvétel után speciális kivizsgálásra küld minket az orvos, mert látja, hogy valami nem stimmel: pontosan így működik ez a Forma-1-es motorok esetében is. A Ferrari és a Shell versenypálya melletti üzemanyaglaborjában jártunk.

Elolvasom >
Hírek
f1vilag

Alonsóék felborultak Dél-Afrikában

Balesettel mutatkozott be a tereprali szakában a Forma-1 kétszeres világbajnoka, Fernando Alonso. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy bár a Toyota Hilux összetört, Alonso és navigátora, Marc Coma sértetlen maradt.

Elolvasom >

WWW.F1VILAG.HU

AFORMA1HÍRPORTÁL

Kövess minket a Facebookon is!

Kövess minket a Facebookon is!