Pontverseny

 VersenyzőPontszám
1.L. Hamilton22318252518262525251026
2.V. Bottas18426181825181513181518
3.M. Verstappen13615121212151210122610
4.S. Vettel123121015151218181112
5.C. Leclerc1201016101110015151815
6.P. Gasly55049081141612
7.C. Sainz380006480848
8.K. Räikkönen254621000624
9.L. Norris22080400028
10.D. Ricciardo220060028006
11.N. Hülkenberg176000006401
12.K. Magnussen14800060000
13.S. Perez13014800000
14.D. Kvyat121000261002
15.A. Albon7021004000
16.L. Stroll6200200200
17.R. Grosjean2000011000
18.A. Giovinazzi1000000001
19.G. Russell0000000000
20.R. Kubica0000000000
 CsapatPontszám
1.Mercedes40744434343444038432544
2.Ferrari24322262526221833263015
3.Red Bull19115162112232314133222
4.McLaren600801048010128
5.Renault3960600214407
6.Alfa Romeo264621000634
7.Racing Point1921410002000
8.Toro Rosso1912102101002
9.Haas168000710000
10.Williams00000000000
Hírek
f1vilag

Folytatja furcsa kísérletét a Haas Forma-1-es csapata

A Haas Forma-1-es csapata több aerodinamikai újítást is pályára visz a hétvégi Német Nagydíjon, azokat azonban kizárólag Kevin Magnussen autójára szerelik fel. A csapat Romain Grosjean esetében tovább folytatja furcsa kísérletét, a francia ugyanis az ausztráliai specifikációt használja majd.

Elolvasom >

WWW.F1VILAG.HU

AFORMA1HÍRPORTÁL

Kövess minket a Facebookon is!

Kövess minket a Facebookon is!